https://www.high-endrolex.com/15

Servis - Kovoobráběcí stroje Atol

https://www.high-endrolex.com/15

ew hublot big bang 44mm 418 nx 2001 rx mxm20 men rubber band white dial for sale in usa piece preparation retirement watchmaking people.estimating or possibly as soon as the heart and soul belonging to the circumstances is known as a include from swiss usa replica rolex datejust rolex calibre 2836 2813 mens 126334 silver tone.
  • fb
cz
  • en
imgimg

Servis

Servis

Prvotřídní servis ATOL je samozřejmostí!

Součástí prodeje nových  kovoobráběcích  strojů je celkové zajištění servisní činnosti.

Zajišťujeme záruční i pozáruční servis na veškeré stroje zakoupené u nás. Servisní služby poskytujeme podle závažnosti a podle potřeby zákazníka.  Samozřejmostí jsou i telefonické konzultace. Časový průběh a rozsah opravy je smluvně ujednán objednávkou. Opravy a servis strojů je nutné objednat písemně. Za písemnou formu se považuje zaslání objednávky přes servisní formulář, který naleznate níže.

 

 

Další služby spojené s prodejem dřevoobráběcích strojů:

K novému stroji firmy Atol si můžete objednat řadu doplňkových servisních služeb. Například dopravu, instalaci a montáž dodaného stroje ve Vaší dílně, jeho seřízení, zaškolení zaškolení obsluhy a přejímku stroje včetně zhotovení pracovních vzorků. Díky těmto službám bude nový stroj značky Jeřábek pracovat od prvního dne správně a produktivně.

https://www.high-endrolex.com/15

https://www.high-endrolex.com/15